Nowy przewodniczący Marek Orzech

Z początkiem nowego roku 2021 czekały nas zmiany dotyczące między innymi Naszego Samorządu. W głosowaniu, które przysporzyło dużo emocji, podzielonym na dwie tury dokonaliśmy wyboru składu nowego samorządu oraz wybraliśmy „Prezesa”.

Na początku podziękowaliśmy dotychczasowej ekipie rządzącej na czele z naszą nieodżałowaną Michalinką, która niestety nas opuszcza, żeby rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. Z tego miejsca jeszcze raz jej za wszystko dziękujemy i życzymy powodzenia. Nowym przewodniczącym został Marek Orzech, a do pomocy zostały wybrane Dorotka, Anastazja oraz Edytka. Funkcję prezesa będzie pełnić po raz pierwszy Alicja. Część wybranego składu to debiutanci i szczególnie im oraz pozostałym członkom jako opiekunowie samorządu życzymy owocnej pracy.

Również za 14 lat wspólnej pracy podziękowaliśmy dzisiaj naszej pani Kierowniczce pani Małgorzacie Świderskiej, która była z nami od chwili powstania Domu, aż do końca roku 2020. Dziękowaliśmy sobie wzajemnie za wspólnie spędzone chwile i życzyliśmy Pani Małgosi zdrowia i dobrego humoru oraz jak najlepszego czynnego wypoczynku po owocnym czasie aktywności zawodowej. Mamy nadzieję , że pani Małgosia jeszcze niejeden raz nas odwiedzi, aby wspólnie powspominać stare, dobre czasy.

M.M-S., M.W. 


Zapraszamy galerii zdjęć...