Administrator strony 2007 - 2020 Janusz ŚwiderskiWraz z Nowym Rokiem zmieni się na pewno kształt serwisu internetowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Woliczce, którym opiekowałem się przez ostatnie kilkanaście lat. Przez te lata starałem się stworzyć miejsce w sieci, gdzie każdy będzie mógł prawie na co dzień śledzić poczynania Uczestników i Pracowników tego Domu. Także jego mieszkańcy mogli się tu zobaczyć i przypomnieć sobie ciekawe przedsięwzięcia, imprezy, zabawy i sukcesy, których doświadczyli od chwili jego powstania.

Prowadzenie serwisu nie byłoby możliwe bez współpracy z terapeutami, którzy dbali o bieżący dopływ ciekawych materiałów i życzliwie mobilizowali administratora do zamieszczania niezwłocznej aktualizacji.

Dziękuję za możliwość współpracy z Wami. Przez te lata czułem się potrzebny i mogłem się wiele od Was nauczyć.

Nowe czasy i rozwój technologii informacyjnych stawiają przed serwisem nowe wyzwania - potrzebę wprowadzenia nowych rozwiązań i zmian na lepsze. Jestem przekonany, że nowa odsłona Waszego serwisu spełni oczekiwania Internautów, będzie zawsze aktualna, przystępna, ciekawa i wesoła.

Obiecuję, że będę częstym gościem na Waszych stronach.

Administrator – Janusz Świderski